Jezu Ufam Tobie!

informacje dla Narzeczonych

Od grudnia 2019 została uruchomiona platforma cyfrowa zapisów internetowych dla narzeczonych

ma ona na celu ułatwić narzeczonym sprawne odnajdywanie dogodnych miejsc i terminów

nauk przedmałżeńskich oraz spotkań w poradni życia rodzinnego.

Adres platformy: narzeczenikatowicka.pl

Duszpasterstwa Rodzin:  www.rodzina.katowicka.pl

Adres kursu przed nami małżeństwo:·  http://przednamimalzenstwo.pl

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka Opatrzności Bożej w Gaszowicach, siedziba: 44-293 Gaszowice, Wiejska 18.